Sarnıç Klima Servisi 0232 245 15 15

SARNIÇ KLİMA MONTAJ VE TAMİR SERVİSİ

Sarnıç Gaziemir klima servisi, sarnıç bölgesi için hizmet veren lider klima servisi ASEL TEKNİK SERVİS, kullanmakta olduğunuz ev ve işyeri klima cihazları için, sarnıç klima montaj, sarnıç klima bakım, sarnıç klima tamiri, klima gaz dolumu, klima sökme hizmeti sağlamaktayız. Klima ısıtmıyor, klima soğutmuyor ve klima bakımı için bize ulaşın. 0232 245 15 15

Sarnıç klima servisi hafta içi ve cumartesi günleri, çalışma saatleri içerisinde profesyonel güvenilir hizmet sağlamaktayız. Ayrıca acil klima servisi ekiplerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Tecrübeli teknisyenlerimiz sayesinde klimalarınızın temizliği kısa sürede tamamlanmaktadır. Ev, ofis, fabrika, depo gibi klimaların yoğun olarak kullanıldığı alanlara teknik ekipler hızlı şekilde gönderilmektedir. Gönderdiğimiz ekipler klima temizleme, montaj, gaz dolumu, sökme, takma arıza ve tamir işlerini yerinde tespit hizmeti ile problemlerinizi kısa süre içinde çözüme kavuşturmaktadır.

sarnıç klima servisi
Gaziemir sarnıç klima servisi 0232 245 15 15

Sarnıç Klima Servisi olarak tavsiyemiz klimalardan uzun süre verim alabilmeniz için düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bu klima temizliği tecrübesi ve bilgisi olan kişiler tarafından gerçekleştirilmelidir. Bu sayede klimalarınızın performansı düşmeden klima temizlik yapılmış ve kullanıma hazır hale getirilmiş olur. Klima gaz dolumu da çok sık olmasa da klima temizleme arasına alınması gereken bir durumdur. Bu gaz, klimanın soğuk hava veya sıcak hava üflemesinde etkili olan bir elementtir.

SARNIÇ KLİMA GAZ DOLUMU VE BAKIM

Klimada en çok karşılaşılan sorunların başında yeterince sıcak ve soğuk hava üflememesi gelmektedir. Klima soğutmuyor veya ısıtmıyor ise bunun bir çok nedeni olabilir. Sarnıç klimacı olarak açıklamak gerekirse; başta zamanında yapılmayan klima bakımları, bilinçli yapılmayan klima montajı ve klimanın gazından kaynaklı olmaktadır. Bu durumun ciddi maliyet gerektiren klima tamirine yol açabilmektedir.

Klima bakımını düzenli aralıklar ile gerçekleştirmeniz gerekir. Özellikle yaz aylarında sürekli kullandığımız klimalarımızın temizliği yaz ayı gelmeden önce gerçekleştirmemiz gerekir. Ayrıca kullanıcıların klimayı çalıştırdığı süre zarfında belirli aralıklarda klimaların filtrelerinin temizlenmesi gerekir. Sıklıkla temizlenen filtreler evap üzerine daha az kirlenmesine yol açacaktır. Sarnıç Klima Temizleme konusunda firmamızla telefon numarasından iletişime geçip daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hava sirkülasyonu konusunda önemli olan klima filtresi ve evap kısmı detaylı olarak temizleyerek klimanızın içerdiği bakterileri ve mikroorganizmaları da yok etmiş oluyoruz. Zamanı yapılmayan klima temizleme işlemi klimanın zorlanmasına, performansının düşmesine, çok fazla elektrik tüketmesine ve klima tamiri gerektiren arızalara yol açmasına neden olur. Sarnıç klima tamiri Servisi olarak tüm bu sorunlarla karşılaşmamanız için yılda en az 2 defa bakımın yapılması tavsiye etmekteyiz. Klima temizleme konusunda hizmet veren firmamız Sarnıç Klima Servisimizle ile iletişime geçerek klimanızın verimini artırarak maddi olarak da tasarruf yaşayabilirsiniz ve klima tamircisine ihtiyacınız kalmayacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.