izmir buzdolabı servisi

İzmir buzdolabı teknik servisi : 0232 245 15 15

 İzmirde buzdolabı tamiri, izmir buzdolabı servisi, izmir buzdolabı tamircisi, buzdolabı teknik servisi ihtiyaçlarınız için çözüm ve hizmet üreten köklü firma PAŞA yetkili teknik servis hizmetleri, buzdolabı arızaları, buzdolabı tamiri için bir telefon uzağınızda. Tüm izmir için buzdolabı teknik servis hizmetimiz vardır.

Öncelikli amacımız para kazanmak değil mağdur olan tüketicilerin imdadına yetişmektir.

Sizde binlerce memnun ve mutlu müşterimizin arasına katılın. Buzdolabınızda oluşan arızalar için bize ulaşın ve ucuz, kaliteli hizmetin farkını yaşayın. İzmir’in tüm ilçe ve semtlerine buzdolabı tamir servis hizmetimiz vardır. konak buzdolabı servisi, karşıyaka buzdolabı tamiri, bornova buzdolabı servis, bayraklı buzdolabı, menderes buzdolabı servisi, karabağlar buzdolabı servisi, buca buzdolabı servis, urla buzdolabı servisi, balçovada buzdolabı tamircisi, hatay buzdolabı servisi, yeşilyurt buzdolabı, güzelbahçe buzdolabı servisi, şirinyerde buzdolabı servisi, çeşme buzdolabı servisi, özdere buzdolabı servis, ayrancılar buzdolabı servisi, torbalıda buzdolabı servisi, çiğli buzdolabı servisi

TIKLA SERVİS ÇAĞIR ..   

İzmir bosch buzdolabı servisi, profilo buzdolabı servis, arçelik buzdolabı servisi izmir, ariston buzdolabı servisi, indesit izmir buzdolabı servisi, izmir altus buzdolabı servisi, vestel buzdolabı servisi izmir, regal izmir buzdolabı servisi, aeg buzdolabı servisi, siemens buzdolabı izmir servisi, sharp buzdolabı servisi, miele buzdolabı servisi izmir, hoover buzdolabı servisi, izmir samsung buzdolabı servisi, beko buzdolabı servisi,

 

Buzdolabı soğutmuyor, buzdolabı sigorta attırıyor, buzdolabı alt taraf soğutmuyor, buzdolabı sesli çalışıyor, buzdolabı hiç durmuyor, buzdolabı motor tamiri, izmir buzdolabı tamircisi, buzdolabı rezistansı tamiri,buzdolabı kompresör değişimi izmir, buzdolabı termostat değişimi, buzdolabı sensör arızası, buzdolabı teknik servis izmirde.

 • Buzdolabı tamiri: En yaygın dört buzdolabı problemi için basit düzeltmeler hakkında bilgi edinin: buz yapıcı arızası, zemine sızan su, soğutma hatası ve çok fazla gürültü. Şansınız var, sorunu kendiniz çözebilir, biraz para biriktirebilir ve servis randevusunun gider ve sakıncalarını önleyebilirsiniz. Aşağıdaki makale, en yaygın buzdolabı arızalarına en basit çözümlerde size yol gösterecektir.
 • Buzdolabınızı kendiniz yapabileceğiniz birçok arıza var. Aniden yumuşak dondurma veya sıcak suyunun yaygın bir nedeni basit bir elektrik kaybıdır. Buzdolabı kapağını açtığınızda ışık yanmıyorsa, buzdolabının takılı olduğundan emin olun ve kesici panelini kontrol.edin. Buzdolabınız çalışır ancak yeterince soğutamazsa, aşağıdaki düzeltmelerden biri olasılıkları soğutucuyu geri yükleyecektir
 1. Sıcaklık kontrol kadranını ayarlayın. Ayrıca, buzdolabının veya dondurucu bölmesinin içindeki havalandırma deliklerinin konteynerler tarafından engellenmediğinden emin olun.
 2. Termostatı ve havalandırma deliklerini kontrol edin. Buzdolabının içindeki sıcaklık kontrol kadranı bazen meraklı çocuklara karşı dayanılmazdır. Kapatılmamış olduğundan emin olun. Ayrıca, buzdolabındaki ve dondurucu bölmesindeki havalandırma deliklerinin yiyecek kapları tarafından engellenmediğinden emin olun; bu delikler, hava akışının akışını sağlar.
 3. Ruloları temizleyin. Buzdolabınızın ürpertici bir etki yaratması için, havanın kondenser serpantinlerinden serbestçe akması gerekir. Çoğu eski buzdolaplarında, bu bobinler arka taraftadır. Buzdolabının üstündeki tahıl kutuları veya market poşetleri, gerekli hava akışını azaltabilir. En yeni buzdolaplarının altında, çöp ile tıkanabilecek ve toz ile tıkanabilecekleri, altında bobinler bulunur. Buzdolabınız iyi çalışıyor olsa bile, verimli çalışma için ön ızgarayı çekmeli ve bobinleri her yıl temizlemelisiniz; Evcil hayvan besliyorsanız her altı ayda bir yapın. Uzun fırçalar cihaz mağazalarında 18 liraya satılıyor.
 4. Kondansatör fanını serbest bırakın. Buzdolabının arkasındaki bobinler ısındıkça kendi hava akışını yaratırlar. Altındaki bobinlere sahip modeller, içinden hava geçirecek bir fana sahiptir. Toz birikimi fanı yavaşlatabilir; Kağıt veya diğer çöpler tamamen durdurabilir.
 5. Buzdolabı Devre Kartı Arıza Teşhisi ve Değiştirilmesi:
  Buzdolabınız yiyecekleri soğuk tutmuyorsa, bunun nedeni yanmış bir devre kartı veya bir yapışkan devre kartı rölesi olabilir. Onarım servisini aramadan önce bu numarayı deneyin. Buzdolabını fişten çekin ve çıkarın. Arkadaki metal kapak plakalarını veya karton erişim panellerini çıkarın ve bir devre kartı arayın. Yanık izleri için tahtayı inceleyin. Herhangi birini görürseniz, bunu değiştirin. Sıkıştırma konektörlerini yeni kartta birer birer birer hareket ettirin. Her konektörü sıkıca oturana kadar başlık pimlerine bastırın.

Pano iyi görünüyorsa, tahtadaki en büyük röleyi bulun (en büyük dikdörtgen plastik kutuyu arayın). Daha sonra buzdolabını takın (herhangi bir kabloya dokunmayın!). İçindeki elektrik kontaklarını çınlamak için kompresör rölesine hafifçe vurun. Buzdolabı başlarsa, yeni bir devre kartına ihtiyacınız vardır.

Yanma izi yoksa ve dokunma işe yaramazsa veya kompresör bir ses çıkarır veya ses çıkarır ve sonra kapanırsa, sorun kompresörün kendisinde bulunan bir röle olabilir. Bu düzeltmeyi nasıl yapacağınızı öğrenmek için, buzdolabı kompresörünün onarımına bakın.

Bu bilgilere https://izmirteknik.weebly.com  internet adresinden ulaşabilirsiniz.

 • Buzdolabı gürültüsü, buzdolabının altındaki kompresörden, buzdolabının altındaki kondenser fan motorundan veya dondurucunun içindeki evaporatör fan motorundan gelir. Buzdolabı çalışırken dondurucu kapısını açın. Dondurucuyu açtığınızda ses yüksek olmazsa, buzdolabını dışarı çekin. Çoğu buzdolabında kondenser fan motoru bulunur. Arka kapağı sökün ve dinleyin – sesin fandan mı yoksa kompresörden mi geldiğini anlayabilirsiniz. Yüksek bir kompresör için en iyi tedavi genellikle yeni bir buzdolabıdır. Fan motorunu değiştirmek için montaj vidalarını sökün, fişini çekin ve yenisini takın.
 • Bir buzzer çalışmayı durdurduğunda veya yalnızca küçük küpler ürettiğinde, bunun nedeni genellikle su kaynağının kısmen veya tamamen engellenmiş olmasıdır. Tıkanıklığı bulmak ve düzeltmek için, üç yaygın sorunlu noktaya bakın.
 • İLK, buz için su giriş borusunu kontrol edin. Buz yapıcıya su besleyen boru, su basıncı düşük olduğunda buz ile tıkanabilir. Damlatmalı su donar ve buz yapıcıya ulaşmadan tüpü tıkar.İKİNCİ, sele valfinin kilidini açın. Üreticilerin çoğu, ev tipi su beslemesine bir “sele” vana ile bağlanır. Sele valfleri ile ilgili bir problem, borudaki iğne deliğinin tıkanabilir olmasıdır. Neyse ki, bu tıkanıklık, sele valfini bulduktan sonra kolayca temizlenebilir. Bitmemiş bir bodrumunuz varsa, muhtemelen buzdolabının altında valfe giden bir tüp bulacaksınız. Aksi takdirde, mutfak lavabonuzun altına bakın.

  ÜÇÜNCÜ, su giriş valfini değiştirin. Buzdolabınızın arkasında, su kaynağını buzdolabına açan ve kapatan küçük bir elektrikli “giriş valfi” vardır. Valfi değiştirmeden önce, suyun ona aktığından emin olun: Sele valfindeki suyu kapatın ve besleme hortumunu giriş vanasından ayırın. Tüpü bir kova üzerinde tutun ve sele valfini açmak için bir yardımcınız olsun. Su borudan dışarı akarsa, su beslemesi iyidir ve giriş vanası kötüdür. Yeni bir valf bulmak için “Buzdolabı Parçalarını Bulma” bölümüne bakın. İş bittiğinde, suyu tekrar açın ve buzdolabını yerine geri itmeden önce sızıntı olup olmadığını kontrol edin.