gaziemir vestel servisi klima çamaşır bulaşık makinesi buzdolabı termosifon

Gaziemir Vestel Servisi

     0232 245 15 15

Gaziemir vestel Servisi olarak vestel Beyaz eşya kategorisinde Klima, Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, termosifon, kombi, Fırın ve vestel cihazlarınızın sorunları ile ilgili arayacağınız nokta İzmir Gaziemir Vestel Klima Servisi ‘ne hoşgeldiniz.
Sorunla ilgili öncelikle “cihaz kitapçığında” olası sorunlarla ilgili bölümden yardım alınız. Şayet cihazınızın sorunu teknik veya kullanıcıdan kaynaklı sorunlar ise İzmir Gaziemir Vestel Buzdolabı Servisi Çağrı Merkezini arayıp şikayetinizi bildirebilirsiniz.
İzmir Gaziemir Vestel Çamaşır Makinesi Servisi olarak sizlere haftanın 7 günü 24 saat teknik servis hizmeti vererek evinizde bulunan cihazlarınızın arıza tamiri, periyodik bakımı ve montajını uzman teknisyenlerimiz ile tecrübeli çalışanlarımız sizlere daima en iyi ve en kaliteli hizmeti vermektedir.

  Gaziemir Vestel Bulaşık Makinesi Servisi, Tam donanımlı servis araçları ile İzmir Gaziemir Vestel Termosifon Servisi  İzmir’in tüm bölgelerinde hizmet vermeye devam etmektedir.             Uzman kadromuz ile cihazlarınızın arıza tespitini yaptıktan sonra değişimi gereken parçaları orijinal yedek parça ile değiştirerek 1 yıl parça ve işçilik garanti hizmeti sunmaktayız. Tecrübeli çalışanlarımız ile sizlere daima profesyonel bir hizmet vermekteyiz.
İzmir Gaziemir ​Vestel Kombi Servisi ne ulaşmak için çağrı merkezlerimizi arayarak dilediğiniz gün ve saat aralığında randevularınızı bırakabilirsiniz. Sizlere gezici mobil ekiplerimiz hızlı bir şekilde ulaşarak yerinde teknik servis hizmeti verecektir. Firmamız alanında en iyi teknik servis hizmeti veren bir firmadır.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.