Alsancak Arçelik Servisi 0232 245 15 15

İzmir ili Konak ilçesi Alsancak bölgesi Arçelik servisi telefon numarası 0232 245 15 15

Alsancak Arçelik Servisi

Klima Servisi

Televizyon Servisi

Beyaz eşya Servisi

Alsancak Arçelik servisi çağrı merkezi telefon numarası: 0850 304 32 53.

Servisimizde Arçelik, Beko ve Altus markalı kombi, klima, beyaz eşya, termosifon ve led televizyon tamiri, bakımı ve montaj hizmeti verilmektedir.

İzmir genelinde profesyonel hizmet sunan lider firma Alsancak Arçelik servisi ; satış sonrası garanti süresi dolmuş elektrikli ev aletleri için teknik servis hizmetini sizlere sunuyor. Artık hayatın vazgeçilmez parçası haline gelen elektrikli ev aletleri, arıza yapmaları durumunda günlük sosyal haytın kabusu haline dönüşebiliyor. Kaliteli bir yaşam için iyi servis hakkınızdır. Güvenilir, güler yüzlü ve profesyonel takım arkadaşlarımızla Alsancak Arçelik Servisi herzaman yanınızda. 0232 245 15 15

ALSANCAK ARÇELİK SERVİS

Alsancak Arçelik Servisi olarak, çamaşır makinesi, klima montaj bakım, buzdolabı, bulaşık makinesi, kombi bakım ve tamiri, termosifon montaj ve tamiri, led televizyon tamiri ve montajı hizmetleri veriyoruz.

Alsancak arçelik servisi arçelik alsancak klima servisi, alsancak arçelik buzdolabı servisi profesyonel buzdolabı derin dondurucu tamiri ile hizmetinizdedir. Alsancak arçelik klima ontaj klima bakım alsancak arçelik klima tamiri için bize ulaşın.

Günümüzde hayatı kolaylaştıran tüm elektrikli ev aletleri için tamir bakım montaj satış sonrası tamir garanti vs işlemleri için süratli bir şekilde hizmet almak herkesin hakkıdır. Sizin için tüm gün ve haftanın 6 günü hizmet veren arçelik alsancak servisi bir telefon yakınınızdadır. 0232 245 1515. hemen bizi arayın. Her türlü klima buzdolabı çamaşır makinası bulaşık makinası termosifon derin dondurucu lcd tv led tv kombi yada elektrikli ev aletlerinizde meydana gelen arıza yada montaj hizmeti için bizi tercih edin ve hızlı güvenilir teknik servisin mutluluğunu yaşayın.

Alsancak araçelik servisi klima bakımları için sizlere bir tavsiyede bulunmak isteriz, mutlaka belirli zaman periyodlarında klima cihazlarının bakımlarını yaptırınız. Hem kendi sağlığınız hem de klima cihazının doğru çalışabilmesi için bakım çok önemlidir.

Arçelik klima tamiri yada klima bakım veya klima montajı için bize ulaşın 0232 245 1515.

Günümüzde mutlaka her evde bulunan buzdolabı artık lüks değil temel ihtiyaç durumundadır. Arıza yapması durumunda tüketiciyi mağdur eden durumlar ortaya çıkar, ancak dert etmenize gerek yok çünkü alsancak arçelik servisi yanınızda! En kısa sürede sizlere yardımcı olup her türlü buzdolabı arızasına çözüm sağlarız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.